Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

2. B Únor ve školní družině

V měsíci únoru jsme pokračovali v užívání si zimních radovánek. Využili jsme stále bohaté nadílky sněhu a užívali si pobyt venku (na louce, v lese i na dětském hřišti). V oddělení jsme si povídali o tradici a vzniku svátku sv. Valentýn, a kdo jím vlastně byl. Na toto téma jsme také zvolili tvoření –přání/valentýnky a výzdoba dveří. I únor je bohatý na množství tradic, kromě sv. Valentýna jsme se zaměřili na masopustní období a jeho fáze před Velikonocemi. Děti si vyrobily masky, a ačkoli letos nemohl proběhnout tradiční karneval, i tak jsme si v rámci možností společné povídání a tvoření užili. Čekalo nás poslední společné tvoření s mentorkou Vendy, se kterou jsme se po 10 lekcích bohužel museli rozloučit. Vyrobili jsme si krásné drátované květiny a navlékali rozmanité korálky jako náramky. Přivítali jsme mezi sebou novou posilu - paní asistenktu Růženku, ze které máme všichni velkou radost. Všechny nás mrzí, že jsme do nového měsíce března vkročili s tím, že se musíme opět na nějakou dobu rozloučit.

Přeji Vám i Vašim rodinám pevné zdraví. Paní vychovatelka

2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině 2. B Únor ve školní družině