3.A+3.B-listopad a prosinec v ŠD

Na poslední listopadový den jsme se mohli vrátit zpátky do školy. Byli jsme rádi, že jsme zase všichni spolu.

Měsíc prosinec se nesl ve znamení adventu. Povídali jsme si o vánočních tradicích a zvycích, které dodnes dodržujeme. Psali dopis Ježíškovi, vyráběli vánoční ozdoby a přání. Společně jsme se těšili z toho krásného předvánočního času.

Při všem tom vánočním tvoření jsme nezapomněli ani na zdravý pohyb na čerstvém vzduchu. Chodili jsme na procházky po okolí školy, proběhnout se na louku a hřiště. Také jsme pozorovali, jak se proměňuje okolní příroda, která se chystá na zimu. Povídali jsme si o tom, jak v zimě pomoci zvířátkům v lese přečkat zimní období vhodným přikrmováním.

Před vánočními prázdninami do družiny přišel Ježíšek a potěšil děti krásnými dárky. Donesl spoustu společenských her, stavebnic a hraček. Při poslechu vánočních koled je pak děti nadšeně zkoušely.

Všem žákům, jejich rodičům a prarodičům přeji v novém roce 2021 hodně zdraví, štěstí, úspěchů a radostných chvil.

Mockrát Vám všem děkuji za milé dárečky.

Vychovatelka
Petra Hotařová