Březen 1. oddělení

V březnu nám začalo jaro, proto se i veškeré činnosti v naší družince odehrávaly v jarním duchu. Všichni bychom byli rádi, kdyby už pořád bylo hezky a svítilo sluníčko. Jenže březnové počasí je nevyzpytatelné. Díky několika pěkným slunečným dnům na nás začaly vykukovat první jarní kvítka, která jsme se učili určovat ve třídě dle atlasu nebo venku na vycházkách. Děti si vyrobily vlastní didaktickou pomůcku ve formě herbářového leporela. Jarně jsme si vyzdobili i třídu. Okna jsme vylepšili pestrobarevnými tulipány a nástěnku nám zdobí výkresy se sněženkami, kde si děti vyzkoušely hned několik výtvarných technik. Při celodružinové hře na Cvičáku proběhla soutěž družstev v poznávání květin, kde děti zúročily své nově nabyté znalosti. Všichni soutěžící byli odměněni.

Březen 1. oddělení Březen 1. oddělení Březen 1. oddělení Březen 1. oddělení Březen 1. oddělení Březen 1. oddělení Březen 1. oddělení Březen 1. oddělení