Březen 1.A ŠD

V únoru se děti vyřádily na maškarním karnevale. Začali jsme pro tu příležitost připravovat velkou papírovou žirafu, ale bohužel jsme to nestihli. Dokončili jsme jí na začátku měsíce března.

Abychom si krásně vyzdobili družinu, děti namalovaly obrovskou louku a přidaly na ní vyrobené květiny a zvířátka.

Povídali jsme si o prvních poslíčcích jara- o květinách, návratu stěhovavých ptáků ale třeba i o schazování paroží u jelenů.

Dočetli jsme knihu „Když draka bolí hlava“ a začali nový příběh „Dědečku, už chodím do školy“.

V druhé polovině měsíce nás zastihla malá sněhová nadílka. Děti si vzaly podsedáky a užily si poslední jízdy na sněhu. Jinak si venku kopaly s míčem, hrály se švihadlem a skákaly gumu. V družině si vymalovaly krásné jarní a velikonoční omalovánky.

Březen 1.A ŠD Březen 1.A ŠD Březen 1.A ŠD