Čarodějnice ve 2. A

V pátek 27. dubna se naše třída změnila na třídu čarodějnickou. Čekaly nás úkoly plné kouzlení a čarování, proto jsme se museli změnit v malé čarodějnice a čaroděje, abychom si netradiční dopoledne náležitě užili. Po každém splněném úkolu jsme si zasloužili sladkou odměnu.

Čarování a kouzlení pokračovalo odpoledne na školní zahradě, kde si pro nás připravily soutěže naše maminky. Po soutěžení nás čekal nejtěžší úkol, najít poklad staré čarodějnice. Na závěr celého čarodějnického dobrodružství jsme všichni obdrželi čarodějnický glejt.

Byl to skvělý den plný kouzel a čar. Tak zase za rok...

Leona Erbenová

Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A Čarodějnice ve 2. A