Čertovská škola ve 2.A

A už je to tady - čas čertů, čertic, andílků a Mikulášů. I v naší třídě se to ve čtvrtek 5. prosince hemžilo malými čertíky a andílky. Celý den jsme plnili zapeklité úkoly, tančili čertovské tance a tvořili - každý si složil malého papírového čertíka.

Během dopoledne k nám zavítal Mikuláš se svými pomocníky. Naštěstí v naší třídě nejsou žádní hříšníci a čerti tak nikoho neodnesli.

Za splnění úkolů jsme dostali čertovské vysvědčení a sladkou odměnu :-).

Byl to den plný čertovin. Tak zase za rok...

Leona Erbenová