Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

1. A Hravé odpoledne na školní zahradě

Na páteční odpoledne jsem s paní vychovatelkou pro prvňáčky a jejich rodiče připravila setkání na školní zahradě s detektivním čarodějnickým úkolem.

Slunečné počasí, soutěžení, čtení s porozuměním a vyhledáváním informací (kterého se účastnily nejen děti), pohodová atmosféra, vzájemná komunikace mezi rodiči a chutné špekáčky… To vše jsme mohly na naší zahradě vidět.

 

Celá akce se velice vydařila a děti i s rodiči odcházely domů spokojeny s úsměvem na tváři.

Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli :).

 

Leona Erbenová a Andrea Radostná

1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě 1. A Hravé odpoledne na školní zahradě