Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

1. A Vánoční čas

Poslední dny před vánočními prázdninami jsme společně odpočítávali pomocí třídního a družinového adventního kalendáře. Každý den na nás čekal jeden adventní úkol, který jsme museli splnit. Také jsme vyzdobili třídu, poslouchali vánoční koledy, povídali si, jak se všichni na Vánoce připravujeme :-).

Ve vánoční tvořivé dílně jsme si vyrobili krásnou papírovou ozdobu, svícínek ze skleničky, svícínek z pomeranče a vánoční přáníčko.

Vše jsme zakončili vánoční besídkou. Nechybělo cukroví, které jsme od rána ochutnávali a koledy, které jsme si společně zazpívali. S paní vychovatelkou jsme si povídali o vánočních zvycích, které doma dodržujeme. Dozvěděli jsme se něco o jejich původu, historii a významu.

Nakonec jsme se dočkali - pod naším stromečkem bylo mnoho dárků, bylo vidět, že jsme byli hodní. Každý našel pod svým stromečkem nejeden dáreček, který mu udělal radost :-).

Za dárečky jsme si navzájem poděkovali, popřáli si krásné Vánoce a vše nej do nového roku a rozutekli se na zasloužené vánoční prázdniny :-).

 

Krásné Vánoce a do nového roku vykročte tou správnou nohou…

Leona Erbenová a Andrea Radostná

1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas 1. A Vánoční čas