Vodácký výcvik 2022

Naši deváťáci prožili 3 dny na vodě, aby se zdokonali ve vodáckém řemesle.

První den jsme strávili na Harcovské přehradě, kde jsme se naučili pádlovat a základy kormidlování. Na další dva dny jsme se vypravili do Malé Skály, kde jsme si nejprve zahráli týmové hry a Jizeru jsme z Líšného spluli na raftech do Dolánek. Zpět do Malé Skály jsme dorazili na koloběžkách, zde nás už vyhlíželi rodiče, se  kterými jsme si opekli buřtíky. Druhý den jsme Jizeru splouvali na kánoích a dorazili jsme až do Příšovic.

Pobyt na vodě jsme si opravdu moc užili a docházku na základní škole jsme hezky zakončili.

Vodácký výcvik 2022 Vodácký výcvik 2022 Vodácký výcvik 2022 Vodácký výcvik 2022 Vodácký výcvik 2022 Vodácký výcvik 2022 Vodácký výcvik 2022 Vodácký výcvik 2022 Vodácký výcvik 2022 Vodácký výcvik 2022