Leden 1.A

Leden nám nadělil to pravé zimní počasí, proto jsme se snažili si sněhu užít co nejvíce. Téměř denně jsme chodili řádit na jezdících na kopeček Skalka. Postavili několik fešných sněhuláků a různých sněhových staveb. V přírodě jsme pozorovali zvířecí stopy a snažili se je identifikovat. V rámci envirovýchovy se děti seznámily s druhy ptáků, které můžeme vídat v zimě na krmítku. Naučily se je poznávat dle atlasu a také se dozvěděly jak ptáčky v zimě krmit. Každý den jsme pilně trénovali na soutěž v poznávání ptáků, která proběhne po jarních prázdninách. I výtvarné tvoření se neslo v ptačím duchu. Děti vytvořily dýhová krmítka, která doplníly vlastnoručně vytvořenými ptáčky. Na jarní prázdniny děti dostaly za úkol trénovat ptačí poznávačku, odpočívat a hlavně chodit ven a trochu sportovat.

Leden 1.A Leden 1.A Leden 1.A Leden 1.A Leden 1.A Leden 1.A Leden 1.A Leden 1.A