LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD

Měsíc leden je zimní měsíc. My jsme si zimy v družině moc neužili, ale přesto jsme se věnovali zimnímu tematu, Jako první jsme si povídali o Tříkrálové sbírce, o svátku Tří králů a trošku si na ně i zahráli. Dále to v lednu bylo hlavně o ptáčcích u krmítka. Známe již mnoho druhů a někteří rodiče nás chodí chválit a diví se, kolik je druhů sýkorek"-). Povídali jsme si také čím přikrmovat a co můžeme pro ptáčky v zimě udělat. Vyrobili jsme si krásná dílka s ptáčky, které teď zdobí naši družinu. Také jsme chodili na školní zahradu dosypávat krmítka a poznávali ptáčky ma zahradě. A aby to nebylo jen o ptáčcích, předposlední den v lednu jsme si s celou družinou zasportovali a jako jezdci na čtyřbobech si užili i tradiční Malou zimní olympiádu. Poslední den si děti odnesli ze školy krásná vysvědčení a nám začíná již druhé pololetí.

LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD LEDEN, 1.ODDĚLENÍ ŠD