Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A

V listopadu nám bylo umožněno se vrátit zpět do školy a na to jsme se všichni velmi těšili. Byli jsme rádi, že můžeme být zase spolu. Chodili jsme ven, někdy nás zastihl deštík, jednou jsme si užili i klouzačku na Kapličce. Nejvíc se tyto měsíce nesly v duchu příprav na nejhezčí svátky v roce. Povídali jsme si o tradicích, o pečení cukroví a něco i vyráběli. Víc nesmím prozradit, někdo se to dozví až pod stromečkem.

Vážení rodiče a milé děti, velmi Vám děkuji za to, jací jste. Také děkuji za obrovskou kupu dárků, které mi udělaly velkou radost, opravdu. Přeji Vám krásné Vánoce a velmi se těším, že se v lednu uvidíme. Z.T.

LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A LISTOPAD A PROSINEC V ŠD V 2.A