listopad, prosinec - 1.A

Zbytek listopadových dní a celý prosinec se nesl v našem oddělení v duchu adventu, tedy příprav na nejkrásnější svátky v roce. V rámci projektu, ve kterém se žáci ve školní družině seznamují s netradičními textilními technikami si děti vyrobily dárečky pro své blízké. Uplstili jsme brož v podobě vlčího máku, navlékli náramky z korálků, vyrobili látkový svačinový ubrousek zdobený technikou decoupage a nakonec andělskou závěsnou ozdobu s přáním. Samozřejmě jsme nezapomněli na Mikuláše a jeho družinu. Jelikož k nám letos kvůli epidemiolog. opatřením nemohl zavítat osobně, vyrobili jsme si alespoň čertíky z papírových pytlíků a přečetli si legendu o sv. Mikuláši. Legendy se nám natolik zalíbily, že jsme si  jich postupně vždy před  vycházkou přečetli několik. Už víme jak to bylo se sv. Kateřinou, sv. Ondřejem nebo sv. Lucií. Poslední týden jsme si užili jak se patří. Tvořili jsme svícínky, ozdobné zápichy a měli malou vánoční besídku a také velké překvapení. Pod stromeček v družině nám Ježíšek nadělil nové Lego, zvířátka a panenky.

Na shledanou v novém roce.

listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A listopad, prosinec - 1.A