Listopad, prosinec 2. oddělení

V listopadu jsme se opět mohli vrátit do školy a užívat si společné chvíle ve školní družině. Hráli jsme si, povídali jsme si o přírodě, chodili ven i na školní zahradu, kde jsme si ukázali čím krmit v zimě přezimující ptáky a také jsme tvořili.

Společně jsme se těšili na úžasné období blížícího se adventu. Vyrobili jsme si papírové čertíky, Mikuláše i anděly. Povídali jsme si o vánočních zvycích a tvořili vánoční přáníčka. V posledním týdnu jsme měli v družince překvapení. Ježíšek nám nadělil nové hry a hračky. Ještě jsme si s nimi stihli před vánočními svátky pohrát. Za krásné dárky děkuji také já. Moc mne potěšily.

V novém roce přeji dětem i rodičům především hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a těším se, že si budeme moci opět užívat společného pobytu ve škole i v družince.

Radka Stejskalová

Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení Listopad, prosinec 2. oddělení