Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Plechové pohádky - Školní družina

V úterý 13. 2. žáčci ze školní družiny opět navštívili Ruprechtickou knihovnu, kde pro ně bylo přichystané divadelní představení s názvem Plechové pohádky. Viděli jsme celkem 4 krátké a poučné pohádky. A nejlepší na tom bylo, že si takovou pohádku můžeme zahrát i doma, protože všechny kulisy i postavy, které v pohádce vystupovaly, byly vytvořeny z kuchyňského nádobí (a jak už název pohádek napovídá, tak samozřejmě z nádobí plechového). 

Paní Kordula, která nám pohádky hrála, okamžitě zaujala všechny děti bez rozdílu věku či zájmů, i paní vychovatelky představení napjatě sledovaly. Do představení byly zapojeny všechny děti, vyzkoušeli jsme si spoustu nástrojů a k představení jsme tvořili perfektní doprovod. Pohádky se nám moc líbily a můžeme všem jen doporučit! 

Plechové pohádky - Školní družina Plechové pohádky - Školní družina Plechové pohádky - Školní družina Plechové pohádky - Školní družina Plechové pohádky - Školní družina Plechové pohádky - Školní družina Plechové pohádky - Školní družina Plechové pohádky - Školní družina Plechové pohádky - Školní družina Plechové pohádky - Školní družina