Předvánoční výlet 3. A do Dolánek (18. 12. 2019)

Ve středu před vánočními prázdninami jsme vyrazili na výukový program do Domu přírody Českého ráje v Dolánkách. Samozřejmě jsme s sebou nezapomněli vzít našeho maskota, Mimozemšťánka.

Již při cestě vlakem plnily děti první úkol v podobě pracovního listu. Hned po příjezdu nás čekal lektor, který děti provázel celým výukovým programem s názvem Vánoce s Mimozemšťanem. V průběhu programu jsme se seznámili s Mimozemšťánkovým bratrem „Dýpím“ a hlavně jsme si vyzkoušeli spoustu vánočních zvyků a dozvěděli se o jejich významu.

Po skončení jsme se přesunuli na Dlaskův statek, kde nás čekala krátká komentovaná prohlídka.

Celý den jsme si společně moc užili a dozvěděli se spoustu nového.

Zuzana Sluková

Předvánoční výlet 3. A do Dolánek (18. 12. 2019) Předvánoční výlet 3. A do Dolánek (18. 12. 2019) Předvánoční výlet 3. A do Dolánek (18. 12. 2019) Předvánoční výlet 3. A do Dolánek (18. 12. 2019) Předvánoční výlet 3. A do Dolánek (18. 12. 2019)