Prosinec 4.oddělení

Prosinec patří k nejoblíbenějším měsícům v roce. Všichni se těšíme na čerta a Mikuláše a celý měsíc je naplněn předvánoční atmosférou. Patří k tomu povídání o zvycích a tradicích tohoto období a samozřejmě malování a tvoření. Společně jsme si krásně vyzdobili hernu, vyrobili překrásné vločky, anděly a vánoční přáníčka.

Nezapomněli jsme ani na zvířátka, která v zimním období potřebují naši pomoc. Povídali jsme si jak přikrmovat zvěř a donesli jsme malou ochutnávku zvířátkům při vycházce na kapličku.

Při nocování ve školní družině jsme nejenom tvořili, ale užili si i vánoční nadílku. Před spaním jsme ještě zhlédli pohádku Anděl Páně 2.

Také jsme navštívili představení „O čem to bude“ v ruprechtické knihovně. Dětem se pohádka líbila, protože měly možnost podílet se na průběhu děje i jeho konci.

Poslední školní den v tomto roce jsme si naplno užívali vánoční atmosféru. Podívali jsme se na školní vánoční videa, poslouchali koledy a hráli si s novými hračkami.

Všem bych chtěla poděkovat za krásné dárečky.

V novém roce přeji všem mnoho zdraví, lásky, štěstí a pohody.

Prosinec 4.oddělení Prosinec 4.oddělení Prosinec 4.oddělení Prosinec 4.oddělení Prosinec 4.oddělení Prosinec 4.oddělení Prosinec 4.oddělení Prosinec 4.oddělení