Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Prosinec 2.oddělení

Prosinec nám začal velice krásně, a to mikulášskou nadílkou. Na návštěvu Mikuláše jsme byli připravení. Už od konce listopadu jsme si vyráběli papírové čertíky, Mikuláše i anděly. Protože máme samé hodné děti, nemusel se čertík na nikoho zlobit.

No a potom už jsme se pustili do vánočního tvoření, abychom to všechno stihli. Poslouchali jsme vánoční koledy a vyráběli přáníčka.

V posledním týdnu před prázdninami na nás čekalo v družině veliké překvapení. Navštívil nás Ježíšek a přinesl nám nové hry a hračky. Velikou radost jsme měli z nového lega, malého hracího domečku, ale i z nových her. 

Prostě jsme si celý měsíc náramně užili. Ke krásné předvánoční atmosféře přispělo i počasí, které nám umožnilo vyřádit se na sněhu a postavit úžasné sněhuláky.

V novém roce přejeme všem hodně štěstí, zdraví a spousty legrace a zábavy.

Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení Prosinec 2.oddělení