Školní družina, únor v 2.A

Únor byl měsíc,který se nesl v duchu veselí, taškařic, karnevalů. S dětmi jsme si povídali o dávných zvycích u nás v Čechách, ale také navštívili Benátský karneval. Vytvořili jsme si veselé škrabošky i masky. Také jsme nezapomněli na svátek všech zamilovaných a lidí, kteří se mají rádi. Na Sv. Valentýna a při té příležitosti vyrobili strašidelně zamilované přáníčko. Také jsme si zamilovali a rozveselili chodbu v družině, obrázky jsou ve fotogalerii. Také jsme si hráli, stavěli, navštívili keramickou dílnu a vyrobili velkého motýla, který je vidět od branky školní zahrady:-). Venku nám dělala radost velká sněhová nadílka.

Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A Školní družina, únor v 2.A