Sluníčková kavárna ve 2. A

Druhou květnovou neděli slaví svátek všechny maminky a my jsme si nejen pro ně připravili sluníčkovou kavárnu v naší školní jídelně. Celé čtvrteční dopoledne jsme věnovali přípravě programu, občerstvení a slavnostní tabule. Do naší kavárny nemohl každý, vstup byl pouze ve žlutém sluníčkovém oblečení - všechny rodiče musíme pochválit za splněný "domácí úkol".

Předvedli jsme pásmo básniček, písniček, hudebních a tanečních vystoupení -  hru na klavír, flétnu, tanec či ukázku sebeobrany Krav Maga. Na závěr celé besídky dostala každá maminka kytičku s dárečkem a přáníčkem jako poděkování. Některé maminky se neubránily slzičkám, všichni jsme věděli, že to byly slzičky štěstí.

Maminky máme Vás rádi!

Leona Erbenová

Sluníčková kavárna ve 2. A Sluníčková kavárna ve 2. A Sluníčková kavárna ve 2. A Sluníčková kavárna ve 2. A Sluníčková kavárna ve 2. A Sluníčková kavárna ve 2. A Sluníčková kavárna ve 2. A Sluníčková kavárna ve 2. A Sluníčková kavárna ve 2. A Sluníčková kavárna ve 2. A