Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Sluníčkové dobrodružství 2. A

Ve čtvrtek 19. září jsme se odpoledne vydali vlakem na sluníčkové dobrodružství do Domu přírody do Dolánek u Turnova. Po příjezdu jsme šli k nedalekému jezu a potom jsme se pustili do přípravy večeře, každý z nás si vyrobil toast podle toho, co má rád. S plnými bříšky jsme se vydali na stezku odvahy do nedalekého Dlaskova statku. Ještě před spaním, po vyčištění zoubků, jsme se podívali na pohádku "Strašpytlík".

 

Ráno, po dobré snídani od našich maminek, jsme si udělali kratičký výlet k Zrcadlové koze, kde jsme si zadováděli na dětském hřišti. Ještě před obědem jsme si všichni vyrobili sluníčka, která budou zdobit naši malou třídu. K obědu jsme měli šunkovou a salámovou pizzu. Před odjezdem jsme si v krámku koupili něco na památku. Nakonec jsme se rozloučili a jeli domů :-).

 

Velké poděkování patří paní vychovatelce Andree Radostné a paní Janě Maryškové za pomoc s přípravou celé akce. A samozřejmě také rodičům za odvoz věcí a výborné mňamky k snídani :-).

 

Leona Erbenová


Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A Sluníčkové dobrodružství 2. A