Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby

Ve středu 7. 2. 2018 se družinoví žáci druhých a třetích ročníků sešli odpoledne v družince a všichni společně tvořili výzdobu na karneval, který letos bude mít zvířátkovou tematiku. Kreslili jsme, malovali, vystřihovali i nějakou dobrotu na posilněnou jsme dostali :) Všichni se krásně zapojili a usilovně pracovali, a tak nám šla práce krásně od ruky a vytvořili jsme nádhernou výzdobu.

Velké díky patří i žákům 6.B, kteří se v rámci výtvarné výchovy ochotně a zodpovědně zapojili také a byli nám velikými pomocníky. 

Všichni jsme si to báječně užili a těšíme se na karneval :)

 

Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby Tvořivé odpoledne - výroba karnevalové výzdoby