Únor 1.A ŠD

V únoru jsme si s dětmi povídali o ohrožených zvířatech a zoologických zahradách- proč jsou některé druhy zvířat ohrožené, o zvláštnostech daných druhů, proč jsou zoologické zahrady potřebné. K tomuto tématu děti kreslily vlastní obrázkové pexeso zvířat.

V polovině měsíce nás zastihl svátek sv. Valentýna. Děti s pomocí barevných papírů vyráběly přání a pohlednice pro maminky, tatínky a své kamarády.

Ve volných chvílích jsme si četli krásný pohádkový příběh z knihy „Když draka bolí hlava“.

Při vycházce děti viděly na silnci volně pobíhající slepice. Nejdřív je napodobovalo jen pár dětí, ale nakonec si na slepičky zahráli všichni. V družině si děti kreslily, hrály karetní hry nebo stavěly z lega.

Únor 1.A ŠD Únor 1.A ŠD Únor 1.A ŠD Únor 1.A ŠD