Únor, březen - 3. oddělení ŠD

V únoru jsme měli v družině spoustu práce. V rámci příprav na školní karneval jsme si vyrobili čepičky v podobě zvířátek. Nezapomněli jsme na naše nejmilejší, vyrobili srdíčkové Valentýnky a povídali si o původu svátku zamilovaných. Z výtvarných technik jsme opět vyzkoušeli voskovou rezervu. Povídali jsme si také o zoologických zahradách, o jejich významu a ochraně vzácných a ohrožených druzích zvířat. Toto velmi zajímavé téma jsme završili výtvarnou prací. Každý si namaloval své oblíbené zvíře ze Zoo. Na družinové nástěnce děti vytvořili naši vlastní zoologickou zahradu, kde se to hemžilo tygry, lvi, tukany, papoušky, chameleony a další zvířenou. Pokud nám to počasí dovolilo, trávili jsme odpoledne v přírodě. Dokonce jsme se na malou chvíli dočkali i sněhu a mohli konečně uplácat pidisněhuláky.

V březnu jsme měli v plánu téma o ochraně obojživelníků a proto jsme začali motivační výtvarnou činností. Děti si vyrobili recyklací WC ruliček hračku v podobě žabky. Nazávěr předprázdninového týdne jsme se pobavili a zjistili, jak jsme na tom s postřehem a zručností. A hurá na jarní prázdniny!!! ( to jsme ještě netušili, že se prázdniny nezvykle protáhnou...)

Únor, březen - 3. oddělení ŠD Únor, březen - 3. oddělení ŠD Únor, březen - 3. oddělení ŠD Únor, březen - 3. oddělení ŠD Únor, březen - 3. oddělení ŠD Únor, březen - 3. oddělení ŠD Únor, březen - 3. oddělení ŠD Únor, březen - 3. oddělení ŠD Únor, březen - 3. oddělení ŠD