Z pohádky do pohádky 1. A

Vstup prvňáčků do školy byl opravdu pohádkový. V týdnu od 10. - 14. září jsme se každý den ve všech předmětech vypravili do jedné pohádky.

Pondělí jsme si společně s kohoutkem a slepičkou připomněli kouzelná slovíčka. V úterý jsme spolu s Karkulkou navštívili babičku a v lese jsme potkali zlého vlka... Vše nakonec dobře dopadlo a my si pochutnali na výborné bábovce, mňam, mňam :-). Středu jsme strávili s pejskem a kočičkou, kdy jsme se naučlili, že nesmíme brát věci svým kamarádům. Ve čtvrtek jsme pomohli dědečkovi, babičce, vnučce, pejskovi, kočičce a myšce vytáhnout velikou, převelikou řepu. Nakonec jsme si pohádku všichni zahráli. No a v pátek jsme se vydali s Jeníčkem a Mařenkou do perníkové chaloupky za zlou ježibabou, kterou jsme společně přelstili. Za odměnu si každý z nás ozdobil několik perníčků.

Během celého týdne jsme se trochu více poznali, dohodli jsme se a slíbili jsme si,že budeme dodržovat všechna naše  pravidla, aby nám spolu bylo ve třídě fajn :-).

Leona Erbenová

Z pohádky do pohádky 1. A Z pohádky do pohádky 1. A Z pohádky do pohádky 1. A Z pohádky do pohádky 1. A Z pohádky do pohádky 1. A Z pohádky do pohádky 1. A