Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Září - 4. oddělení

Září bylo pro nás měsícem seznamování se s novým prostředím, neboť i když jsme již druháčci a třeťáci, do naší nově zrekonstruované školy jsme přišli poprvé. Máme krásnou novou školu a družinku, ve které je prostor nejen pro různé činnosti a hry, ale také místečko na odpočinek a hraní.

Poznávali jsme se s novými kamarády a okolím naší školy. Navštívili jsme společně školní zahradu, kde jsme se podívali na ježčí domeček. O ježcích jsme si vyprávěli spoustu zajímavostí z jejich života a zapamatovali jsme si toho někteří opravdu hodně, o čemž jsme se přesvědčili při skupinové soutěži v závěru měsíce. Máme i překrásné obrázky ježků, které jsme si namalovali, vystřihli a nalepili na vybarvený podklad.

Užívali jsme si hodně i pobytu venku. Hráli hry a také sbírali společně kaštany pod kapličkou.

Při celodružinové akci jsme vytvořili v okolí skalky pomocí přírodnin úžasné ježky, kteří doplnili krásnou podzimní přírodu.

 

Září - 4. oddělení Září - 4. oddělení Září - 4. oddělení Září - 4. oddělení Září - 4. oddělení Září - 4. oddělení Září - 4. oddělení Září - 4. oddělení Září - 4. oddělení Září - 4. oddělení