Badmintonový turnaj

Dne 15. 12. 2022 se na naší škole uspořádal již 2. ročník badmintonového miniturnaje. Turnaj proběhl ve 2 týdnech, kdy si žáci badmintonového kroužku zahráli každý s každým a měli tak možnost hrát na různých úrovních zároveň. Nebylo překvapením, že přední příčky obsadili nejzkušenější matadoři – Michal Vrabec ze 4. B, Tomáš Pavlík taktéž ze 4. B a na děleném 3. místě se umístila Hanička Stehlíková ze 3. B s nadaným nováčkem Vaškem Dumkem ze 3. A. Všem účastníkům byly rozdány diplomy spolu se symbolickým pohárem – péřovým badmintonovým míčkem a drobným občerstvením.

Všem účastníkům gratuluji a těším se na shledání v novém roce,

Mgr. Bára Müllerová