Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO

Drama centrum Bezejména uspořádalo druhý ročník divadelního festivalu Ještědyvadlo, na kterém měli diváci možnost zhlédnout divadelní soubory v kategoriích DĚTSKÉ DIVADLO, MLADÉ DIVADLO A MEZINÁRODNÍ SCÉNA. Tohoto úžasného čtyřdenního maratonu divadel se zúčastnily divadelní soubory z České republiky a z Polska. Jediným zástupcem divadelního souboru ze základních škol byl náš divadelní kroužek Zabalený Peřiňák :-). Za Robina Hooda sklidily děti velké ovace a dokonce potlesk na otevřené scéně. Mezinárodní porota složená z herců a učitelů na DAMU ocenila originalitu zpracování a nasazení herců.  Děti měly nejen možnost zahrát si v opravdovém divadle, ale také se zúčastnily i zajímavých divadelních worshopů a zhlédly nespočet divadelních představení. Myslím si, že to byla nezapomenutelná zkušenost a dětem moc děkuji za jejich velké nasazení a chuť vyjít ze své komfortní zóny a zažít tak něco úplně nového.

 

Děkujeme všem dětem pod vedením paní učitelky Zuzany Poplužníkové za skvělou reprezentaci školy.

 

Foto Ivo Mičkal

 

 

Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO
Dokumenty ke stažení
Divadelní festival_diplom.pdf PDF soubor Stáhnout

Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO Divadelní festival JEŠTĚDYVADLO