Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Pasování prvňáčků na čtenáře

V úterý 30. května byly obě třídy našich prvňáčků v ruprechtické pobočce liberecké knihovny pasováni na čtenáře. Každý žáček nejprve musel přečíst paní knihovnici úryvek ze své knížky a pak už nastal slavnostní okamžik: pomocí meče byly děti přijaty do řad čtenářů, dostaly certifikát na svoje jméno, medaili čtenáře, knihu a sladkou odměnu.

Děkujeme paní knihovnici Kateřině Gruberové za skvělý nápad a těšíme na další spolupráci.

Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře Pasování prvňáčků na čtenáře