Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Pomůcky na školní rok 2024/2025

Milí rodiče a žáci,
vpravo a níže naleznete seznamy pomůcek, které budou potřeba na začátku nového školního roku 2024/2025. Sešity pro žáky od 1. do 4. třídy nakupují třídní paní učitelky hromadně pro celou třídu. Od pátého ročníku je potřeba, aby měli žáci nakoupené i školní sešity na jednotlivé předměty. Prosíme všechny rodiče, aby také zkontrolovali před nástupem do školy stav a naplněnost penálu – dětem často chybí tužka na rýsování, malé pravítko, lepidlo, kružítko a nůžky. Doplňte také výtvarné kufříky.
Začít s přípravou můžete již teď, kdy v obchodech mohou být slevy právě na školní pomůcky. Nenechávejte nákup až na září, ať máte vše v klidu připravené, než bude čas zasednout zpět do lavic.

Pomůcky na školní rok 2024/2025
Dokumenty ke stažení
Pomůcky_1_třída.pdf PDF soubor Stáhnout
Pomůcky_2_třída.pdf PDF soubor Stáhnout
Pomůcky_3A.pdf PDF soubor Stáhnout
Pomůcky_3B.pdf PDF soubor Stáhnout
Pomůcky_4_třída.pdf PDF soubor Stáhnout
Pomůcky_5_9.pdf PDF soubor Stáhnout
Sešity 24 - 25_aktuální.pdf PDF soubor Stáhnout