První den ve škole

V pondělí 4. září jsme přivítali dvě třídy prvňáčků, které při důležitém kroku do další životní etapy doprovázeli jejich nejbližší. Hned po přivítání paní ředitelkou se prvňáčci mohli vyfotografovat u naší proslulé prvňáčkovské tabule. Ve školní jídelně je paní učitelky a vychovatelky slavnostně pasovali na prvňáčky.

Pak už se odpoutali od svých rodičů a na chvíli se šli podívat se svými učitelkami do třídy, kde se po celý školní rok budou nejen učit, ale jistě zažijí i mnoho dalších věcí.

Přejeme jim, aby se jim ve škole moc líbilo!