Květen 4. oddělení

V květnu okolo nás rozkvetlo spoustu nádherných květin, květomilci pilně pracovali a my si o nich tak mohli nejen povídat, ale také je v přírodě pozorovat.

V oddělení jsme se v tomto měsíci věnovali Dni matek (rozhovory, tvoření) nebo jak to chodí ve včelím úlu, a tomu jsme také přizpůsobili tvoření, malování a pracovní listy vlepené do badatelských deníčků. Ve výtvarné výchově jsme technikou zapouštění anilinek vytvořili podklad pro pestrobarevné vážky a motýly.

Ke konci roku jsme společně také uklízeli veškeré prostory a dávali do pořádku všechny hry.

Užívali jsme si také pobyt venku, kde jsme křídami kreslili květiny, hráli hry s barevnými kroužky a s Mollky, tvořili pomocí přírodnin, pozorovacími lupami si přiblížili svět živočichů i rostlin, navštívili jsme školní zahradu, kde měly děti různé zábavné úkoly, a také dětské hřiště.

Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení Květen 4. oddělení