Duben-6 . oddělení ŠD- 3. B

Dubnové hrátky venku poznamenalo aprílové počasí, které nás však neodradilo od našich aktivit. Často jsme chodili na kopec ke kostelu U obrázku, abychom stihli dokončit naše výtvarná díla na výstavu k Noci kostelů. Tento měsíc jsme se v environmentální výchově zaměřili na stálé a stěhovavé ptactvo a mnoho chvil jsme věnovali také aktivitám ke Dni Země. Začali jsme pracovat na dárečcích ke Dni matek, abychom vše měli včas hotové. Pracovali jsme na našem společném díle na soutěž se SČVK, kde se nám uspět nepodařilo, ale s dílem jsme byli spokojeni. K zúročení našich environmentálních vědomostí, za celý rok, jsme si udělali test, který se dětem podařil. Konečně nám přišlo ocenění našeho úspěchu ve výtvarné soutěži v Ostravě. Děti dostali psací potřeby a do družiny jsme získali novou deskovou hru.

Duben-6 . oddělení ŠD- 3. B Duben-6 . oddělení ŠD- 3. B Duben-6 . oddělení ŠD- 3. B Duben-6 . oddělení ŠD- 3. B Duben-6 . oddělení ŠD- 3. B Duben-6 . oddělení ŠD- 3. B Duben-6 . oddělení ŠD- 3. B Duben-6 . oddělení ŠD- 3. B