Leden-5.oddělení

A je po Vánocích a máme tu leden. Chvíli bylo jako na jaře,chvíli závěje sněhu, chvíli bláto, ale my jsme si to užili za každého počasí. Ve třídě jsme kreslili, vytvářeli i "abstraktní obrazy", hráli společenské hry. Povídali js,e si o ptácích, naučili se poznávat některé druhy a povídali si o tom, jak jim můžeme pomáhat přečkat zimní období tím, že je budeme přikrmovat. Už víme, co do krmítka patří a je pro ptáky nejlepší i to, co čím nemáme krmit, abychom jim neuškodili. Venku jsme pak ptáky pozorovali na školní zahradě a tam se nám i poštěstilo vidět krásnou duhu. Sněhovou nadílku jsme využili hlavně při "malé zimní olympiádě", kde vůbec nešlo o vítězství, ale o to, abycho si to na sněhu parádně užili. A to my jo!