Březen 4. oddělení

V prvním jarním měsíci jsme hledali na školní zahradě a v blízkém okolí  poslíčky jara v rostlinné i živočišné říši. Povídali jsme si o návratech stěhovavých ptáků a zvířatech v lese. Věnovali jsme se i životu obojživelníků a plazů. Zaměřili jsme se na vývoj žab. Shlédli jsme krátká videa k tématu. Vše jsme si pečlivě zaznamenávali do badatelských deníčků. Vytvořili jsme si mini leporelo vývoje žab. A také jsme si vyrobili interaktivní hračku ve tvaru žáby. Navštívili jsme mokřady a rybníček, ale zde jsme zatím žádné proměny nezaznamenali.

Venku jsme využili hezké počasí nejen k pozorování probouzející se přírody, ale také k pohybovým a míčovým hrám a stavění domečků z přírodnin.

V herně jsme si vytvořili krásné obrázky pomocí níťové techniky, vybarvovali si tematické omalovánky a pohráli si.

Březen 4. oddělení Březen 4. oddělení Březen 4. oddělení Březen 4. oddělení Březen 4. oddělení Březen 4. oddělení Březen 4. oddělení Březen 4. oddělení