Září 2. oddělení

Předškoláci se rozloučili s prázdninami a zavítali jako velcí školáci do první třídy. V družince jsme tento měsíc věnovali seznamování se s kamarády, s prostory školy a také s přírodou v jejím okolí. Stihli jsme tvořit (se suchým pastelem, anilinkami...), mnoho času jsme propovídali a naučili se nové hry. Řekli jsme si něco o tradicích a zvycích v naší zemi (legenda o sv. Václavovi). Vytvořili jsme si společně pravidla, četli po obědech pohádkovou knihu Kouzelná zahrada a otevřeli také knihu hádanek. Z říše zvířat jsme si povídali o ježcích a veverkách – co je důležité vědět o jejich záchraně.

Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení Září 2. oddělení