Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole

V pondělí 29. 4. odstartoval v naší třídě čarodějnický projektový den. Pracovali jsme ve skupinách a společně plnili čarodějnické úkoly z českého jazyka a matematiky. Některé nás pěkně potrápily :-).

Odpoledne jsme pokračovali v čarodějnickém dovádění na školní zahradě. Naším úkolem bylo vyluštit 4 zaklínadla - proti netopýrům, kočkám, myším a žábám. Za každé zaklínadlo jsme získali jednu indicii k nalezení pokladu. Potom jsme si na ohni opekli jablíčka a do rozžhaveného popela zahrabali brambory.

Po večeři jsme si vyrobili malou čarodějnici a zašli ještě jednou na školní zahradu pro pečené brambory. Před spaním nám paní učitelka pustila čarodějnickou pohádku na dobrou noc.

Druhý den po snídani, zabalení tašek a spacáků jsme pokračovali v čarodějnické výuce. Každý z nás si vytvořil čarodějnickou knihu tzv. Lapbook.

Po splnění všech úkolů jsme společně ochutnali nalezený poklad, který jsme si všichni zasloužili :-).

 

A nakonec patří velké poděkování všem maminkám, které nám napekly dobrůtky na snídani. Moc jsme si všichni pochutnali :-).

 

Leona Erbenová a Andrea Radostná

2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole 2. A Čarodějnická výuka s nocováním ve škole