2. A Čertovská škola

V pondělí 4. 12. jsme nevkročili do normální školy, ale do školy čertovské. Však se to tu hemžilo samými čertíky, andělíčky a dokonce byl mezi námi i Mikuláš. V pekelném kotli jsme nevařili duše, ale uvařilo se nám v něm pár úkolů z matematiky a českého jazyka. Chvílemi jsme se i pekelně zapotili :-). V pracovním vyučování jsme si vyrobili hlavu čertíka, která teď zdobí naší třídu. Pracovali jsme opravdu čertovsky dobře, proto sladkou odměnu a čertovské vysvědčení se samými jedničkami si zasloužili úplně všichni.

Tak zase za rok...

Leona Erbenová, vrchní čertice

2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola 2. A Čertovská škola