2. A Dračí den

V pátek 6. 10. se na naší škole konal tradiční Dračí den, draci a dráčci nás provázeli celý den. Od rána jsme plnili různé dračí úkoly - počítali dračí pětiminutovku, psali jsme pozdrav dráčkovi, naučili se básničku a písničku o dráčkovi, koukali na dračí pohádku, malovali draky křídou na asfalt... Taky proběhla soutěž o nejhezčího doma vyrobeného draka. Odborná porota měla v naší třídě opravdu velmi těžký úkol, odměnu si nakonec zasloužili úplně všichni :-). Nakonec jsme si všichni pochutnali na perníkovém drakovi od Lindy, Ondry a Toma :-).

Celý den jsme zakončili odpoledne u kapličky U Obrázku, kde se konala drakiáda. Počasí nám přálo a my jsme si dračí den náramně užili.

Tak zase za rok...

Leona Erbenová

2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den 2. A Dračí den