2. A Tajů plná výprava č. 3

Ve čtvrtek 30. 11 jsme se vydali s veverkou Šmejdilkou na další, už třetí výpravu - tématem byla příprava na zimu. Opět jsme se sešli na našem místě u našeho totemu, abychom si povídali o přípravě rostlin i živočichů na zimu. Naučili jsme se rozlišovat jednotlivé živočichy podle jejich aktivity v zimním období. Veverce Šmejdilce jsme nachystali několik spíží se zásobami. Závěr "lesní části" jsme jako obvykle věnovali skupinovému pozorování rostlin, zvířat a povětrnostních podmínek. Po společném pozorování jsme si vyrobili šišková krmítka pro ptáčky, která jsme po návratu z výpravy rozvěsili na naší školní zahradě. I počasí nám přálo, sluníčko nás doprovázelo celé dopoledne.

Leona Erbenová

2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3 2. A  Tajů plná výprava č. 3