2. A Tajů plná výprava č. 6

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme šestou výpravu se zajíčkem Ušáčkem rozdělili na dvě části.

V úterý 20. 2. jsme se vydali do lesa na naše místo, kde jsme se věnovali skupinovému pozorování rostlin, zvířat a povětrnostních podmínek a hledali pobytová znamení zvířat v okolí našeho místa. Také jsme zašli na školní zahradu zkontrolovat krmítka pro ptáčky, zda mají dost potravy.

Ve čtvrtek 22. 2. jsme úkoly plnili v teple třídy. Doplňovali jsme badatelské deníky, dodělávali lapbooky a pracovali ve skupinách – přiřazovali jsme sádrové odlitky zvířecích stop k jednotlivým zvířátkům a poté je zkusili i namalovat.

Leona Erbenová

2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6 2. A  Tajů plná výprava č. 6