Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

2. A Vánoční čas

Poslední dny před vánočními prázdninami jsme si společně krátili pomocí adventního kalendáře. Každý den na nás čekal jeden úkol, který jsme museli splnit. Vyzdobili jsme si třídu, poslouchali vánoční koledy, povídali si, jak se na Vánoce připravujeme.

Ve středu 20. 12. ve vánoční tvořivé dílně jsme si vyrobili krásnou lampičku, ozdobili vánoční kouličku a vyrobili vánoční přáníčko.

Ve čtvrtek 21. 12. jsme měli vánoční besídku. Nechybělo cukroví, které jsme společně ochutnávali a koledy, které jsme si společně zazpívali. S paní učitelkou a paní vychovatelkou jsme si povídali o vánočních zvycích, které doma dodržujeme.

Nakonec jsme se dočkali - každý pod naším stromečkem našel nejeden dáreček, který mu udělal radost :-).

Za dárečky jsme si navzájem poděkovali, popřáli si krásné Vánoce a vaječným koňakem jsme si přiťukli na šťastný nový rok. Potom jsme se rozutekli na zasloužené vánoční prázdniny :-).

 

Ať máte stále plno důvodů zářit štěstím v celém novém roce.

Leona Erbenová a Andrea Radostná

2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas 2. A Vánoční čas