3. B - Čertovská škola

V pondělí 4. 12. proběhla v naší třídě čertovská škola. Děti přišly v maskách čertíků, andílků a měli jsme dokonce i jednoho Mikuláše. Učili jsme se trochu jinak než jindy. Ve skupinkách si děti upevnily dovednost spolupráce a vzájemné komunikace, každý si vytvořil čertovské puzzle a při čertím tělocviku jsme např. skákali do pekla a z pekla a chytali hříšné duše. Samozřejmě jsme se naučili i speciální čertovskou písničku. Další den přišel opravdový Mikuláš a připomenul dětem, co se jim tento rok dařilo, a kde by měly přidat. Jako kdyby všechny děti znal J!

3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola 3. B - Čertovská škola